Komunikaty prasowe

Co zniechęca do własnego biznesu? [Wyniki sondy]

2018-04-18 15:00

Jakie czynniki są najbardziej zniechęcające do założenia firmy w Polsce? Portal Mambiznes.pl zapytał o to swoich użytkowników. Wyniki są zgodne zarówno w przypadku właścicieli firm, jak i osób dopiero rozważających przygodę z własnym biznesem.  Portal MamBiznes.pl przepytał 1387 użytkowników, w tym właścicieli firm, osoby myślące o założeniu firmy oraz osoby spoza obydwu grup. ...zobacz więcej »

Izabela Ozga zasila biuro reklamy Bonnier Business Polska

2018-04-16 11:00

Izabela Ozga dołączyła do grupy Bonnier Business Polska, obejmując w biurze reklamy stanowisko dyrektora ds. projektów medycznych i projektów sponsoringowych. Nowa dyrektor reklamy będzie łączyć dwie funkcje – szefa sprzedaży  „Pulsu Medycyny” i „Pulsu Farmacji” oraz szefa sprzedaży projektów sponsoringowych „Pulsu Biznesu”. ...zobacz więcej »

Tylko do 8 kwietnia wybieramy najlepsze banki

2018-04-04 12:23

Internetowe głosowanie w rankingu Złoty Bankier w toku! Czytelnicy do 8 kwietnia mogą oddawać głosy na banki w kategoriach: Spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Social media. W tym roku internauci wybierają spośród 14 reklam bankowych, 16 projektów z zakresu CSR i 11 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media. ...zobacz więcej »

Coraz mniej bankowców, coraz więcej kont. Najnowsze statystyki polskiej bankowości

2018-03-30 11:24

Serwis PRNews.pl podsumował dane na temat stanu sektora bankowego na koniec 2017 r. Wynika z nich jasno – nadeszła era elektronicznych kanałów obsługi.   Na koniec 2017 roku banki obsługiwały 45,5 mln klientów, prowadziły 32 mln kont osobistych, miały 16 mln użytkowników bankowości internetowej i 9 mln użytkowników bankowości mobilnej. ...zobacz więcej »

Zapraszamy do oddawania głosów w Rankingu Złoty Bankier

2018-03-19 15:42

Bankier.pl i „Puls Biznesu” wraz z partnerami merytorycznymi –  Kantar TNS i Obserwatorium.biz - zapraszają do oddawania głosów w dziewiątej już edycji Rankingu Złoty Bankier. Internauci mogą oddawać głosy w trzech kategoriach: Spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie oraz Social Media. ...zobacz więcej »

Czy zakaz handlu obejmie też banki?

2018-03-07 14:58

W tym miesiącu zaczyna obowiązywać przepis ograniczający handel w niedziele. Nie oznacza to jednak, że galerie handlowe będą całkowicie zamknięte. Jak dowiedziała się redakcja Bankier.pl, część banków chce wykorzystać tę sytuację, by otworzyć swoje placówki w centrach handlowych. ...zobacz więcej »

poprzednienastepne