Komunikaty prasowe

Klienci banków oczekują gwarancji bezpieczeństwa

2018-01-08 13:53

Skuteczne stawianie oporu hakerom i gwarancja bezpieczeństwa danych to oczekiwanie klientów wobec banków, które najbardziej zyskało na znaczeniu w ciągu ostatniego roku – wynika z badania przeprowadzonego przez Bankier.pl i PRNews.pl. ...zobacz więcej »

Banki nie chcą kryptowalut. Pośrednicy będą mieli problem z założeniem konta

2018-01-05 12:50

Banki nie chcą nawiązywać współpracy z podmiotami, których choć część działalności dotyczy obrotu kryptowalutami. Przytaczając stanowiska Komisji Nadzoru Finansowego, kolejne instytucje decydują się na wypowiadanie umów kantorom i pośrednikom wymiany na rynku wirtualnych „walut”. ...zobacz więcej »

„Puls Biznesu” nagrodził najdynamiczniejsze małe i średnie firmy

2017-12-28 10:25

W 18. edycji rankingu „Gazele Biznesu” zwyciężyła spółka Agro-Sur. Firma zanotowała najwyższy przyrost obrotów w ciągu ostatnich trzech lat, w czym pokonała 4361 innych przedsiębiorstw. „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Dziennik „Puls Biznesu” publikuje ranking nieprzerwanie od 2000 roku. ...zobacz więcej »

Banki i fintechy stają do walki o złoto

2017-12-21 11:23

Rusza dziewiąta edycja doskonale znanego i branży, i klientom banków plebiscytu - Złoty Bankier. W tym roku, obok rywalizacji w tradycyjnych kategoriach, pojawi się nowość – ocenione zostaną także podmioty działające na dynamicznie rozwijającym się rynku fintechów. ...zobacz więcej »

Najdroższe ulice w Warszawie – Złota poza czołówką [Raport urban.one i Bankier.pl]

2017-12-19 15:00

Od kilku lat ceny w Śródmieściu windują apartamenty przy Twardej 4, Parkowej 19 czy Wiejskiej 11. To pod tymi adresami znajdują się najbardziej luksusowe mieszkania w stolicy. Średnia stawka za 1 mkw. mieszkania przy najdroższej pod względem cen mieszkań ulicy Warszawy wynosi 26 814 zł/mkw. ...zobacz więcej »

Bankier.pl i Puls Biznesu najbardziej cenione wśród inwestorów

2017-12-06 14:37

Portal Bankier.pl, należący do Bonnier Business Polska, kolejny raz został uznany za najważniejsze źródło informacji w kategorii Serwisy internetowe w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów, organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII). ...zobacz więcej »

poprzednienastepne