Komunikaty prasowe

Bankier.pl opanowany przez tajemnicze zwierzę

2018-12-03 06:30

Tylko jednego dnia, przez 24 godziny, Bankier.pl prezentuje się w wyjątkowej odsłonie. To Fenek – brand hero porównywarki finansowej Smart Bankier– zawładnął całym serwisem i zaprasza jego odbiorców do zapoznania się z nowo powstałą sekcją. ...zobacz więcej »

Przewodnik po aferze KNF

2018-11-22 10:00

Afera KNF to najgorętszy temat ostatnich dni. Z powodu dużej liczby wątków i postaci w niej uczestniczących redakcja Bankier.pl przygotowała specjalny „Przewodnik po aferze KNF”. Wokół KNF każdego dnia pojawiają się nowe kontrowersje, szeroko komentowane przez polskie media. ...zobacz więcej »

Bankier.pl startuje z sekcją motoryzacyjną

2018-11-21 13:00

Bankier.pl, należący do Bonnier Business Polska, uruchomił nową sekcję o tematyce motoryzacyjnej. Od dziś czytelnicy zainteresowani ekonomicznym i finansowym aspektem branży motoryzacyjnej mogą znaleźć interesujące treści pod adresem bankier.pl/moto. ...zobacz więcej »

Inwestycja w wynajem? Nie teraz

2018-10-17 10:00

Wzrosty cen na rynku mieszkaniowym studzą zapał tych, którzy szukają lokali do celów konsumpcyjnych, jak i  tych, którzy w nieruchomościach upatrują źródło inwestycji. Potwierdza to badanie „Czy warto inwestować w mieszkania na wynajem”. ...zobacz więcej »

Tanieją kredyty z zalecanym minimalnym wkładem własnym [HipoTracker Bankier.pl]

2018-10-10 11:26

Średnia marża kredytu hipotecznego ze „standardowym”, 20-procentowym wkładem własnym spadła poniżej granicy 1,86 pp. Kredytobiorcy dysponujący mniejszymi oszczędnościami muszą się jednak liczyć z gorszymi warunkami finansowania niż na początku roku. ...zobacz więcej »

Polecamy: Banki polują na studentów. Młodym znacznie łatwiej o darmowe konto

2018-10-08 12:14

Dziś właściwie żaden bank nie nazywa już swoich kont „studenckimi”, ale pakiety młodzieżowe skupiają się właśnie na tej grupie klientów. Co mają do zaoferowania?   Konta dla młodzieży wymagają nieco innej klasyfikacji niż rachunki standardowe, dlatego redakcja Bankier.pl potraktowała opłaty (które tym razem nie występują) i warunki bezpłatności kont jedynie informacyjnie. ...zobacz więcej »

poprzednienastepne