Mateusz Gawin z Bankier.pl – wyróżniony wśród dziennikarzy ekonomicznych

2016-11-08 10:52

Press Club Polska, wyróżnił Mateusza Gawina z Bankier.pl w pierwszej edycji Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego. Naszego redaktora doceniono za znajdowanie niebanalnych tematów i analityczne spojrzenie na poruszane zagadnienia.

W gronie dziesięciu nominowanych znalazło się siedmiu dziennikarzy Bonnier Business Polska: Wojciech Boczoń (Bankier.pl), Mateusz Gawin (Bankier.pl), Mariusz Gawrychowski (Puls Biznesu), Krzysztof  Kolany (Bankier.pl), Adam Torchała (Bankier.pl), Sylwia Wedziuk (Puls Biznesu), Katarzyna Wojewoda-Leśniewicz (Bankier.pl).

– To, że wśród nominowanych znalazło się, aż siedmiu dziennikarzy Grupy Bonnier Business Polska to potwierdzenie, że z sukcesem budujemy zespół, który na rynku mediów biznesowych wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale również skuteczną komunikacją z czytelnikiem – mówi Przemysław Barankiewicz, redaktor naczelny Bankier.pl.

Mateusz Gawin w Bankier.pl pracuje od 2014 roku. W swoich publikacjach porusza zagadnienia prawno-finansowe, z którymi borykają się czytelnicy. Obserwuje rynek produktów i usług bankowo-ubezpieczeniowych oraz śledzi nowinki w branży technologicznej.

Nagrodę Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska w tym roku przyznał po raz pierwszy. Jej laureatem został Maciej Samcik z Gazety Wyborczej. Wyróżniono również Annę Popiołek z Gazety Wyborczej.

Kontakt dla mediów

Przemek Barankiewicz

redaktor naczelny
Bankier.pl
ul. Kijowska 1
00-738 Warszawa
tel.: (22) 333 9972