Komunikaty prasowe

Ignacy Morawski liderem innowacji New Europe 100

2017-11-24 12:41

Kreatywni, przedsiębiorczy, inspirujący – tacy są liderzy innowacji, którzy trafili na listę New Europe 100. Wśród czempionów z Europy Środkowo-Wschodniej znalazł się Ignacy Morawski, założyciel projektu SpotData, będącego częścią Bonnier Business Polska. ...zobacz więcej »

Ignacy Morawski dołączył do Bonnier Business Polska

2017-06-21 15:47

Bonnier Business Polska, właściciel m.in. „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl, wzmocni ofertę poprzez rozwój produktów opartych na analizie danych. Do spółki dołącza Ignacy Morawski, doświadczony ekonomista rynkowy i twórca portalu SpotData, zdobywca wielu nagród za prognozy ekonomiczne i finansowe. ...zobacz więcej »

Paweł Sołtys odpowiedzialny za projekty audiowizualne w Bonnier Business Polska

2017-02-01 09:25

Bonnier Business Polska, właściciel m.in. Pulsu Biznesu i Bankier.pl. wzmacnia redakcje i stawia na rozwój treści wideo. Od lutego skład redakcji zasili Paweł Sołtys, który będzie odpowiedzialny za rozwój projektów audiowizualnych spółki.zobacz więcej »

"Puls Biznesu" w nowej odsłonie – zobacz nowy serwis

2017-01-23 08:44

„Puls Biznesu” na polskim rynku istnieje już 20 lat. Z tej okazji Bonnier Business Polska przebudował jego internetowe wydanie. Zmieniła się nie tylko szata graficzna serwisu,  ale przede wszystkim jego funkcjonalności, sprofilowano również rodzaje dostępów dla czytelników. ...zobacz więcej »

Dziennikarz "Pulsu Biznesu" z nagrodą Grand Press Economy

2016-12-14 10:36

Dziennikarz makroekonomiczny "Pulsu Biznesu" Bartek Godusławski został laureatem tegorocznej nagrody Grand Press w dziedzinie ekonomii. Wśród nominowanych znaleźli się Łukasz Pałka z Money.pl i Paweł Sołtys. Bartek Godusławski został nagrodzony za obiektywizm i niezależne, rzetelne i poparte twardymi danymi analizy makroekonomiczne. ...zobacz więcej »

Bankier.pl i Puls Biznesu najważniejszymi źródłami informacji dla inwestorów

2016-11-30 15:34

Portal Bankier.pl i dziennik Puls Biznesu, należące do Bonnier Business Polska, po raz kolejny zostały uznane za najważniejsze źródła informacji w kategoriach Internet i prasa w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów, organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.zobacz więcej »

poprzednienastepne