Zapraszamy do oddawania głosów w Rankingu Złoty Bankier

Zapraszamy do oddawania głosów w Rankingu Złoty Bankier

Bankier.pl i „Puls Biznesu” wraz z partnerami merytorycznymi –  Kantar TNS i Obserwatorium.biz - zapraszają do oddawania głosów w dziewiątej już edycji Rankingu Złoty Bankier. Internauci mogą oddawać głosy w trzech kategoriach: Spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie oraz Social Media.

W tegorocznej edycji Rankingu uwzględnionych zostało 14 reklam bankowych, 16 projektów z zakresu CSR i 11 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media.

- Marketing bankowy nudny przestał być już dawno. Rewolucja mediów społecznościowych, walka o klienta, konkurencja ze strony fintechów, napięte relacje na linii bank-klient – to sprawia, że z roku na rok rośnie znaczenie komunikacji. Dlatego chcemy docenić te instytucje, które nie tylko potrafią zadbać o dialog z klientem, ale potrafią z nim też współpracować na różnych płaszczyznach i przy użyciu różnych mediów – mówi Przemysław Barankiewicz, redaktor naczelny Bankier.pl.

Głosy oddawać można do 8 kwietnia 2018 r. na stronie zloty.bankier.pl, a internauci biorący udział w plebiscycie, będą mieli szansę na wygranie jednej ze 100 nagród.

Ranking, to również ocena oferty bankowej przez grono eksperckie, które wybierze najlepszych w kategoriach produktowych -  Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa, Innowacja. Partnerzy merytoryczni Rankingu -  Kantar TNS i Obserwatorium.biz  - wyłonią natomiast zwycięzców w kategoriach głównych: Złoty Bank – Najlepsza jakość obsługi oraz Złoty FinTech – Najlepsza jakość obsługi. Nie zabraknie także nagród specjalnych: Bank bezpieczny i Bezpieczny FinTech.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone  na uroczystej gali, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych.

Przedruk i powielanie informacji prasowej oraz komentarzy analityków Bankier.pl dozwolone pod warunkiem powołania się na źródło Bankier.pl.


Publikacja dostępna również w formacie: doc


Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl