Tylko do 8 kwietnia wybieramy najlepsze banki

Tylko do 8 kwietnia wybieramy najlepsze banki

Internetowe głosowanie w rankingu Złoty Bankier w toku! Czytelnicy do 8 kwietnia mogą oddawać głosy na banki w kategoriach: Spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Social media.

W tym roku internauci wybierają spośród 14 reklam bankowych, 16 projektów z zakresu CSR i 11 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media.

Głosowanie trwa od 19 marca do 8 kwietnia na stronie: ankieta-zloty.bankier.pl. Internauci oddając głos na wybrany przez siebie bank, mają szansę wygrać jedną ze 100 nagród.

Eksperci wyłonią najlepsze produkty i innowacje

Oprócz głosowania internautów podsumowującego działalność banków z zakresu CSR, komunikacji i reklamy, Złoty Bankier to również badanie oferty poszczególnych instytucji. Zespół złożony z dziennikarzy Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”, którzy na co dzień zajmują się bankowością, przez trzy miesiące analizuje szczegóły produktów w czterech kategoriach: Konto osobiste, Kredyt hipoteczny, Kredyt gotówkowy, Karta kredytowa.

W wyniku szczegółowego porównania ofert wskażemy zwycięzców w każdej z tych kategorii. Zespół ekspertów wybierze również produkt lub usługę, która zasłużyła na miano Innowacji.

Audytorzy zweryfikują jakość obsługi, a testerzy sprawdzą usługi

Tytułem, o który toczy się najbardziej zacięta walka, jest Złoty Bank - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi. Badanie w tym zakresie odbywa się pod okiem Partnerów plebiscytu – Kantar TNS oraz Obserwatorium.biz.

W tym roku, równolegle z wyborem Złotego Banku toczy się także walka o pierwsze miejsce w kategoriach Złoty Fintech - Operator płatności internetowych oraz Internetowe kantory i platformy walutowe.

Przeprowadzone testy wyłonią również zwycięzców w kategoriach Bezpieczny Bank oraz Bezpieczny Fintech. Zdobędą je instytucje, które mogą poszczycić się najwyższą jakością standardów w swoich systemach.

Finałowa gala, podczas której zostaną ogłoszone wyniki tegorocznej edycji plebiscytu Złoty Bankier, odbędzie się 24 kwietnia.

Złoty Bankier to największy ranking oceniający usługi i produkty bankowe w Polsce. Od 2009 r. wyznacza kierunek rozwoju polskiej bankowości, wskazując najlepsze oferty na rynku. Organizatorami Rankingu Złoty Bankier są: Bankier.pl i „Puls Biznesu”, partnerami merytorycznymi: Obserwatorium.biz i Kantar TNS, partnerem strategicznym: Mastercard, patronem medialnym: PRNews.pl, a partnerem wspierającym: Securing. Więcej informacji na stronie www.zlotybankier.pl.


Publikacja dostępna również w formacie: doc


Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl