Bankier.pl startuje z sekcją motoryzacyjną

Bankier.pl startuje z sekcją motoryzacyjną

Bankier.pl, należący do Bonnier Business Polska, uruchomił nową sekcję o tematyce motoryzacyjnej. Od dziś czytelnicy zainteresowani ekonomicznym i finansowym aspektem branży motoryzacyjnej mogą znaleźć interesujące treści pod adresem bankier.pl/moto.

Choć w serwisie Bankier.pl pojawiały się już newsy z branży motoryzacyjnej, to do tej pory nie doczekały się one wyodrębnionej sekcji – miejsca, skupiającego je wszystkie i dającego szerszy pogląd na ten sektor.

– Motoryzacja to także pieniądze. W przypadku czytelnika Bankier.pl nie są one wprawdzie tak duże, jak na przykład koszty produkcji polskiego e-auta, ale stanowią znaczną część stałych wydatków Kowalskiego. Od dziś, jako przewodnik po świecie finansów, chcemy zadbać także o ten fragment Waszego portfela. I przy okazji podzielić się z Wami radością jazdy – komentuje powstanie nowej sekcji redaktor naczelny Bankier.pl, Przemek Barankiewicz.

Nowa podstrona, za którą merytorycznie odpowiada Mateusz Gawin – redaktor Bankier.pl, wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym layoutem oraz obejmuje zupełnie nowe kategorie treści, które zostały pogrupowane w czytelny dla użytkownika sposób. Format serwisu został dostosowany do przeglądania zarówno na ekranie monitora, jak i mobilnie. 

Ze względu na tematykę sekcja została podzielona na kategorie:

 • Wiadomości, czyli
  • Cenniki – informacje o nowych cennikach producentów, promocjach i wyprzedażach rocznikowych, jak również analizy cenowe poszczególnych segmentów rynku;
  • Elektryczne – kategoria skupiająca się na samochodach elektrycznych;
  • Nowości – wiadomości o nowych modelach, markach i inwestycjach w nowe technologie, nowinki technologiczne dla kierowców;
  • Rynek – statystyki dotyczące parku samochodowego w Polsce;
  • Wydatki – analizy kosztów zakupu, leasingu i wynajmu samochodów, a także informacje o wszystkim, co wiąże się z kosztowym ujęciem eksploatacji samochodu;
 • Testy – recenzje i testy samochodów osobowych;
 • Wideo;
 • Przydatne – dokumenty do pobrania i najważniejsze informacje dla kierowców.

Bankier.pl to działający od 2000 roku wiodący serwis o tematyce finansowo-biznesowej. Liczba użytkowników wg badania Gemius/PBI: 2 332 078 (październik 2018, N=164 422).


Publikacja dostępna również w formacie: doc


Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl