Przewodnik po aferze KNF

Przewodnik po aferze KNF

Afera KNF to najgorętszy temat ostatnich dni. Z powodu dużej liczby wątków i postaci w niej uczestniczących redakcja Bankier.pl przygotowała specjalny „Przewodnik po aferze KNF”.

Wokół KNF każdego dnia pojawiają się nowe kontrowersje, szeroko komentowane przez polskie media. W samym serwisie Bankier.pl wzmiankowano o KNF w 100 artykułach w ciągu ostatnich 7 dni. W związku z wartką akcją wydarzeń redakcja Bankier.pl postanowiła zebrać swoje materiały w specjalny przewodnik, który będzie ewoluował wraz z rozwojem tematu.

W przewodniku poruszanych jest wiele wątków, które zmieniają wydźwięk artykułów publikowanych w przeszłości. Wśród informacji w nim zawartych m.in. wyjaśnienie skąd wzięło się te 40 mln, co to są „chokobomsy”, na czym polegać miał plan Zdzisława, jak upadały banki w Polsce i o rozsławionych ostatnio szumidłach. 

– Celem „Przewodnika po aferze KNF” jest usystematyzowanie niektórych kwestii, zaprezentowanie najważniejszych faktów oraz wyjaśnienie narosłych już wokół afery nieporozumień – podkreśla Michał Żuławiński, analityk Bankier.pl. 

 

Czytaj więcej: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Przewodnik-po-aferze-KNF-Czarnecki-Chrzanowski-plan-Zdzislawa-i-cala-reszta-7627653.html

Zapraszamy do przedruku i powielania informacji prasowej z powołaniem się na źródło Bankier.pl!


Publikacja dostępna również w formacie: doc


Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl