System Partnerski nagrodzony w plebiscycie „Loan Magazine Awards 2018”

System Partnerski nagrodzony w plebiscycie „Loan Magazine Awards 2018”

Decyzja o zwycięstwie Systemu Partnerskiego Bankier w kategorii „Partner Sprzedaży Online 2018”została ogłoszona podczas gali, która odbyła się 14 lutego we Wrocławiu.

Organizator plebiscytu, redakcja portalu Loan Magazine, od 4 lat nagradza najlepsze produkty i usługi polskiego sektora pozabankowego. Oprócz instytucji pożyczkowych wyróżnione również zostały firmy dostarczające najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne, sprzedażowe czy windykacyjne, bez których branża nie mogłaby funkcjonować.

- Cieszymy się podwójnie z otrzymanego wyróżnienia. Branża w której działamy jest bardzo konkurencyjna. Co chwilę powstają nowe podmioty, które rywalizują z nami o użytkownika. Dodatkowo marki nominowane razem z nami, mają duże osiągnięcia na polu e-commercu finansowego. Chciałbym także podkreślić, że szczególnie ważny dla nas jest sposób przyznawania nagrody – zostaliśmy zwycięzcą w wyniku głosowania przeprowadzonego przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą przedstawiciele najważniejszych firm pożyczkowych na rynku – mówi Paweł Kozorys, Kierownik sieci afiliacyjnej Bankier.pl, który odebrał nagrodę podczas gali.

 

Serwis Bankier.pl należący do Bonnier Business Polska Sp. z o.o. to jeden z największych portali finansowych w Polsce.

W 2003 roku stworzony został pionierski program afiliacyjny System Partnerski Bankier.pl.

System Partnerski jest platformą transakcyjną, dzięki której każdy, kto na swoich serwisach www poleca produkty współpracujących reklamodawców – otrzymuje wynagrodzenie. Z platformy korzysta ponad 21 tysięcy wydawców i niemal 100 dużych reklamodawców.


Publikacja dostępna również w formacie: doc


Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl