Bankier.pl gra dla WOŚP. Zwycięzca aukcji na jeden dzień wcieli się w rolę wydawcy portalu

Bankier.pl gra dla WOŚP. Zwycięzca aukcji na jeden dzień wcieli się w rolę wydawcy portalu

Być dziennikarzem redakcji ekonomicznej i współdecydować, o czym dowiedzą się czytelnicy - taką nietypową nagrodę przeznaczyła na aukcję WOŚP redakcja Bankier.pl. W tym roku mija 20 lat od uruchomienia portalu.

Zwycięzca tegorocznej charytatywnej aukcji Bankier.pl dla WOŚP będzie miał możliwość spędzić dzień z redakcją Bankier.pl we Wrocławiu, wcielając się w rolę wydawcy portalu ekonomicznego. Otrzyma również podwójne zaproszenie na galę finałową rankingu Złoty Bankier oraz miejsce na łamach Bankier.pl na promocję swojej działalności czy produktu w formie artykułu sponsorowanego Premium.

W 2017 roku aukcję wygrał Cezary Kucharski, znany piłkarz, przedsiębiorca i ówczesny menadżer Roberta Lewandowskiego, rok później najwyżej licytowała firma Vivus, a w ostatniej aukcji zwyciężył Getin Bank. 

Tegoroczna aukcja Bankier.pl dla WOŚP potrwa do soboty 18 stycznia 2020 roku, do godziny 13:17.  

W ramach 28. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera fundusze na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Środki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Link do aukcji Bankier.pl dla WOŚP >>TUTAJ

Czytaj cały artykuł na Bankier.pl >>TUTAJZałączniki

wośp foto.jpg

1 / 1

wośp foto.jpg

09.01.2020

0

Pobierz

jpg 1,3 MB

Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl